Skip to main content

Connecting Lilies sluit aan bij One Flora Group

15 juli 2022
Met ingang van 1 juli 2022 sluit Connecting Lilies zich aan bij One Flora Group. Met de komst van Connecting Lilies wordt nu een tweede grote speler op het gebied van lelies aan onze groep toegevoegd. Gezamenlijk met Lilies Direct zorgen we voor meer efficiency in de keten en een betere geografische spreiding in de afzetmogelijkheden. Deze samenwerking maakt onze groep de grootste aanbieder op het gebied van lelies.

Slimmere keten

One Flora Group is een nieuwe organisatie, gevormd uit de fusie van Groenland en L&M Groep op 28 juni 2022. Met deze fusie werd een unieke, strategische samenwerking gerealiseerd die past bij de groeistrategie van beiden familiebedrijven. 'Together as one' zetten we in op een slimmere keten, waarbij we ons verbinden aan het succes van onze kwekers en klanten. Vanuit die optiek wordt ook gekeken naar een optimale marktspreiding. Met de komst van Connecting Lilies verstevigen we onze positie onder andere in de Engelse markt. 

Over Connecting Lilies

Connecting Lilies focust van oudsher op het Europese supermarktsegment en levert lelies in verschillende kwaliteitscategorieën. We hebben een helder inzicht in de lelie- en bloemenbranche en geloven in snel inspelen op vraag en aanbod. In deze denkwijze vinden Lilies Direct en Connecting Lilies elkaar. Sinds enige jaren werd er al intensief samengewerkt. Door nu echt gezamenlijk de markt te gaan bedienen kunnen we optimaal gebruik maken van elkaars sterke punten. Een efficiënte, duurzaam geoptimaliseerde sierteeltketen waarbij kwaliteit bovenaan staat. Naast de Nederlandse kwekerijen beschikken wij ook over een breed assortiment in Spanje en kunnen we dus goed aan de seizoensvraag voldoen.

Danny Bisschof (Connecting Lilies): "Het is fantastisch om aan te haken bij zo een dynamisch bedrijf dat eigen kansen in de markt weet te creëren. Binnen de One Flora Group streeft letterlijk iedereen één doel na; het realiseren van duurzame groei in de mooie wereld van bloemen en planten. Dat is precies waar wij elkaar vinden en versterken.”

Next Level Floriculture

One Flora Group staat voor een toekomstbestendige organisatie in de sierteeltsector. Alle bedrijven binnen One Flora Group versterken elkaar en delen de passie om de sierteeltsector naar een hoger niveau te tillen. Samen gaan we voor Next Level Floriculture. Wat staat voor een efficiënte, transparante en duurzame sierteeltketen.

Foto bovenaan nieuwsbericht, van link naar rechts: Danny Bischoff (Connecting Lilies), Leon Duijvestijn (Lilies Direct) en Sven Aertssen (One Flora Group), tussen de lelies van onze eigen kwekerij LEKO.

Voor een optimale weergave van de website raden wij aan om jouw toestel om te draaien.

© One Flora Group | Disclaimer | Privacy policy | Vandeez