Skip to main content

Groenland en L&M Groep samen verder als One Flora Group

  • 28 juni 2022
Groenland en L&M Groep vormen sinds 28 juni 2022 één organisatie. De naam van onze nieuwe organisatie is One Flora Group. Met de fusie realiseren we een unieke strategische samenwerking die past bij de groeistrategie van onze beide familiebedrijven. Gezamenlijk zetten we in op een slimmere keten, waarbij we ons verbinden aan het succes van onze kwekers en klanten.

Optimale sierteeltketen

One Flora Group speelt met de fusie in op de schaalvergroting en professionalisering die gaande is in de sierteeltsector. Door optimaal gebruik te maken van de sourcing van de L&M Groep en het commerciële netwerk van Groenland realiseren we een optimale sierteeltketen.

De hele keten onder één dak

Binnen One Flora Group komt de hele sierteeltketen samen. De bedrijven binnen onze groep leveren bloemen en planten aan retail, groothandel en consumenten over de hele wereld. De One Flora Group bestaat uit de bedrijven: Bloominess, Bouquetnet, Celieplant, Flowerfactory, FNQ, Greenpackers Bloominess, Greenpackers Bouquetnet, L&M Rijnsburg, Lilies Direct, Spira, VE Bloemengroothandel, Waxed Roses Sensation en Zami. Gezamenlijk beschikt One Flora Group over een omzet van ruim 400 miljoen euro, waarmee we een van de belangrijkste spelers in de sierteeltsector zijn.

Het nieuwe bestuur

De directie van One Flora Group wordt gevormd door John Celie (CEO), Jan Willem Leeuwenburg (CEO), Lennard Leeuwenburg (COO) en Maarten Ober (CFO). Zij hebben de ambitie om met onze medewerkers, bedrijven, kwekers, klanten en partners een duurzame groei te realiseren in de mooie wereld van bloemen en planten.

Intensiever samenwerken

Het DNA van de bedrijven binnen One Flora Group blijft behouden en dezelfde vertrouwde gezichten blijven met enthousiasme samenwerken. Wel gaat onze groep intensiever samenwerken op het gebied van ICT, innovatie en marketing.

Next Level Floriculture

One Flora Group staat voor een toekomstbestendige organisatie in de sierteeltsector. Alle bedrijven binnen One Flora Group versterken elkaar en delen de passie om de sierteeltsector naar een hoger niveau te tillen. Samen gaan we voor Next Level Floriculture. Wat staat voor een efficiënte, transparante en duurzame sierteeltketen.

Voor een optimale weergave van de website raden wij aan om jouw toestel om te draaien.

© One Flora Group | Disclaimer | Privacy policy | Vandeez